FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Antalya Kağıt Poşet Toptan

?>
Antalya Kağıt Poşet Toptan

Kağıt Poşet Toptan

Firmamız Kağıt Poşet Toptan üretimi yapmaktadır. Kağıt poşetler tamamen kağıttan üretilen genellikle fuar ve alışveriş merkezlerinde ürün taşımak amacı ile kullanılmakta olan poşetlerdir.

Kağıt Poşetler firmaların isteklerine bağlı olarak ürün de talep arttıkça fiyat da ürün adedi arttıkça doğru orantılı olarak azalmaktadır. Bu şekilde  Kağıt Poşet Toptan alımı firmalara büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Firmaların taleplerine bağlı olarak kağıt poşetlere basım yapılabilmektedir . Yani firma isterse kağıt poşetlerin üzerine kendi logo veya reklam yüzünün basımını yaptırabilmektedir . Bu şekilde firmalar az bir maliyet ile reklamlarını yapmış olurlar .

Üzerinde kendi baskıları bulunan kağıt poşetler ile ürünlerini tüketiciye sunan firmalar kendilerini tüketicinin gözünde aktif bir firma haline getirmiş olur.

Kağıt Poşetler tamamen kağıttan üretilmiş oldukları için geri dönüşümü % 100 sağlanabilen ürünlerdir. Kağıt poşetler poşet kullanımında doğaya verilen zararı en aza indirmektedirler. Bu nedenle de bir çok firmanın ilk tercihi kağıt poşetlerden yanadır.

Biz Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğiniz boy ve ebat da ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı , ister baskısız , ister kulplu , ister kulpsuz dilediğiniz Kağıt Poşet Toptan üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız .

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz . Size bir telefon kadar yakınız.

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com