FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Dörtdivan Kağıt Poşet

?>
Dörtdivan Kağıt Poşet

KAĞIT POŞET

Kağıt poşet son dönemlerde kullanımı yaygınlaşan ve doğaya verilen zararı en aza indirmesi ile tam bir doğa dostu üründür.

Kağıt poşetler , üretici firmalara bir çok yönden avantaj sağlamaktadır. Bulunduğumuz dönemde insanlar artık tamamen görselliğe dikkat kesilmiş durumda. Kağıt poşetler diğer naylon poşetlerden ziyade tamamen göze hitap etmektedir , gerek üzerinde markanın baskısını taşıması aracılığıyla çok ucuz bir maliyet ile reklam yapılması , gerekse tamamen kağıttan yapılan zarif duruşu ile müşteriyi cazip etmesi nedeniyle albenisi yüksek bir üründür .

Hem doğa dostu olması hem de göze hitap eden kullanışlı bir ürün olan kağıt poşetler bir çok markanın ilk tercihi olmaktadır . Peki bu harika ürün neden sizin de ilk tercihiniz olmasın ?

Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğiniz boy ve ebatta , yine isteğe bağlı olarak baskılı veya baskısız , kulplu veya kulpsuz kağıt poşet üretimimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sizde kağıt poşetler ile tanışın ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet vermenin tadını çıkarın .Unutmayın müşteri memnuniyeti demek sizin memnuniyetiniz demek.

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com