FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Göle Karton Poşet Fiyatları

?>
Göle Karton Poşet Fiyatları

Karton Poşet Fiyatları

Karton poşet fiyatları, diğer ürün taşıma araçları ile kıyaslandığında tüketicilerine fiyat yönünden büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Genellikle giyim, gıda, fuarlar, alışveriş merkezleri ve benzeri yerlerde kullanılmakta olan ürün taşıma aracıdır karton poşet.

Karton poşetler tamamen kağıttan üretilmektedir. Karton poşet üretimi firmaların isteklerine bağlı olarak saplı ve sapsız olarak gerçekleşebilmektedir. Yani firmalar kullanım alanlarına göre hem saplı çanta olarak hem de sapsız kese kağıdı olarak da kullanabilmektedir.

Tüketici firmalar karton poşet alırken maliyetten kazanç sağlayabilmek için toplu alım yapmaktadırlar. Karton poşet fiyatları alınan ürün miktarına göre farklılık göstermektedir. Yani tüketici firma ne kadar fazla ürün alırsa birim fiyatta doğru orantılı bir şekilde azalma meydana gelmektedir.

Bu nedenle tüketici hem karton poşet fiyatından avantaj sağlamış olmakta, hem de fazla miktarda ürün aldığı için elinde stok poşet bulunmakta ve güncel zamlardan etkilenmiş olmamakta.

Biz Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğinize ebat ve ölçüde ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı ister baskısız, ister saplı ister sapsız dilediğiniz karton poşet üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

+09 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com