FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Güdül Büklüm Saplı Kağıt Çanta

?>
Güdül Büklüm Saplı Kağıt Çanta

Büklüm Saplı Kağıt Çanta

Büklüm Saplı Kağıt Çantalar son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır . Tamamen kağıttan üretmekte olduğumuz kağıt çantalara firmanın isteği ile yine tamamen kağıttan oluşan ve zarif bir yapıya sahip olan büklüm sap eklenerek oluşan ürün taşıma aracıdır.

Büklüm Saplı Kağıt Çantalar genel olarak giyim , gıda , alışveriş merkezleri , fuarlar , kırtasiyeler vb. yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır . Kağıt çantalar görünüş olarak zarif ve görselliği ile öne çıkan bir üründür . Büklüm sap da eklenerek görsel olarak tüketicilere güzel bir izlenim vermektedirler .

Firmamız , firmaların isteklerine bağlı olarak Büklüm Saplı Kağıt Çantalara basım yapabilmektedir.Yani firmalar kağıt çantalara kendi logo veya reklam yüzü basımını yaptırabilmektedirler .

Firmalar ürünlerini tüketicilerine üzerinde kendi logo veya reklam yüzünün basımını taşıyan kağıt poşetler ile sunarak firma adını tüketicinin gözünde aktif ve kalıcı bir firma haline getirmiş olurlar .

Büklüm Saplı Kağıt Çantalar  , tamamen kağıttan üretilmiş oldukları için geri dönüşümü % 100 sağlanabilen ürünlerdir. Bu doğa dostu ürünler yaşadığımız dönemde bizi tehdidi  altına alan küreselleşmeye karşı poşet kullanımında en iyi çözümde . Poşet kullanımında doğaya verilen zararı en aza indiren doğa dostu poşetler bir çok tüketicinin ilk tercihi olmaktadır .

Biz Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğiniz ebat ve ölçüde ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı ister baskısız ister büklüm saplı , ister sapsız . Dilediğiniz kağıt çanta üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız .

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz .

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com