FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Kayapınar Logolu Karton Poşet

?>
Kayapınar Logolu Karton Poşet

Logolu Karton Poşet

Logolu Karton Poşet , tamamen kağıttan üretilmiş olan poşetlere firmalara ait logoların basılması ile ortaya çıkan .Genellikle  fuarlarda , alışveriş merkezlerinde , giyim , gıda  vb. sektörlerde ürün taşımak – paketlemek amacı ile kullanılmakta olan ürün taşıma aracıdır .

Logolu Karton Poşet tarihçesi çok eskiye dayanan karton poşetlerin baskılı halidir . Karton poşetler son dönemlerde kullanımı artan ve yaygınlaşan ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır .

Üretici firmalar karton poşetlere kendi logolarının  basımını yaptırarak az bir maliyet ile süresiz kendi reklamlarını yapmış olurlar . Ürünlerini tüketiciye kendi logolarının basımını taşıyan logolu Karton Poşetler ile sunan firmalar kendilerini tüketicilerinin gözü önünde tutmuş olurlar .

Logolu Karton Poşetler tamamen kağıttan üretilmiş oldukları için geri dönüşümü % 100 sağlanabilen doğa dostu  ürünlerdir . Küreselleşmenin en üst seviye de olduğu içinde bulunduğumuz dönemde  bu  doğa dostu ürünler bu nedenle bir çok bilinçli tüketicinin ilk tercihi olmaktadır .Siz halen bu ürün ile tanışmadınız mı ?

Biz Kağıt Çanta Dünyası Üretici firma olarak istediğiniz boy ve ebat da ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı ister baskısız , ister kulplu ister kulpsuz . Dilediğiniz Logolu Karton Poşet üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız .

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz . Sizlere bir telefon kadar yakınız .

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com