FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Kepez Burgu Saplı Kağıt Poşet

?>
Kepez Burgu Saplı Kağıt Poşet

Burgu Saplı Kağıt Poşet

Genellikle fuar , alışveriş merkezi vb. yerlerde ürün taşımak amacı ile kullanılan , Burgu Saplı Kağıt Poşetler diğer poşet seçeneklerine  kıyasen daha fazla tercih edilmektedir.

Burgu Saplı Kağıt Poşetler , tamamen Kağıttan üretilmektedirler . Bu nedenle geri dönüşümü %100 sağlanabilen bir üründür. Son dönemlerde tüketicilerin ürün alırken dikkat ettikleri ilk şey geri dönüştürülebilir olmasıdır . Dünyamızın ömrü  geri  dönüştürülemeyen ürünler yüzünden oldukça kısaldı ve kısalmaya da  devam etmektedir.

Bu nedenle bilinçli üreticiler ürünlerini Burgu Saplı Kağıt Poşetler ile paketleyip tüketiciye sunmaktadırlar . Sizlerde ürünlerinizi müşterilerinize bu doğa dostu poşetler ile sunun ve doğaya verilen zararı en aza indirin .Gelecek  nesillerimiz için çalışan bizler , öncelikle gelecek nesillerimize yaşanılır bir Dünya bırakmak için doğaya verilen zararı en aza indirmeliyiz.

Burgu Saplı Kağıt Poşetlere firmanın isteğine bağlı olarak baskı yapılabilmektedir. Firma isterse bu ürün taşıma aracına kendi logosunun veya reklam yüzünün basımını yaptırarak az bir maliyet ile reklamını yapmış olur.

Biz Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğiniz boy ve ebat da ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı ister baskısız , ister burgu saplı  ister burgu sapsız dilediğiniz kağıt poşet üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız .

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz , size bir telefon kadar yakınız .

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com