Tonya Karton Kutu Poşet

?>
Tonya Karton Kutu Poşet

Karton Kutu Poşet

Karton kutu poşetler kullanımı gittikçe yaygınlaşan ürün sınıfında yer almaktadır. Yaygın olarak gıda sektöründe kullanılmakta olan karton kutu hamburger , burger , fastfood ve benzeri tarzı yiyecekleri paketleme aracı olarak kullanılmaktadır.

Tamamen esmer krafttan üretilmekte olan karton kutu poşetler diğer karton kutu ve poşetlere göre çok daha fazla dayanıklı olmaktadır. Bu nedenle tüketicilerine kaliteli bir hizmet vermek isteyen tüketici firmalar ürünlerini ambalajlarken tercilerini karton kutu poşetlerden yana tutmaktadır.

Tamamen kağıttan üretilmekte olan karton kutu poşetler % 100 geri dönüştürülebilir doğa dostu bir üründür. Son dönemde küreselleşmenin ciddi tehdidi altında olduğumuz için tamamen doğa dostu ürünlere yönelmiş durumda . Bu nedenle tüketiciler geri dönüştürülebilir olması nedeni ile ürünlerini karton kutu poşetler ile tüketicilerine sunmaktadırlar.

Biz Kağıt Çanta Dünyası  üretici firma olarak istediğiniz ebat ve ölçüde ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı ister baskısız , ister saplı ister sapsız dilediğiniz karton kutu poşet üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız .

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz , size bir telefon kadar yakınız .

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45