FİRMA MERKEZİ
Darıca/KOCAELİ
EMAİL ADRESİ
info@kagitcantadunyasi.com
SABİT TELEFON
+90 216 232 23 45

Ünye Kraft Kağıt Poşet

?>
Ünye Kraft Kağıt Poşet

Kraft Kağıt Poşet

Kraft Kağıt Poşetler son dönemin en gözde ürünlerinden biridir. Tamamen Kraft kağıttan yapılan bu ürün diğer kağıt poşetlere kıyasen daha kalitelidir. Bu nedenle kağıt poşet kullanan firmalar tercihlerini kaliteli Kraft Kağıt Poşetlerden yana tutmaktadır.

Genellikle giyim ve gıda sektöründe kullanılan bu ürün taşıma aracı tamamen kağıttan ürertildiği için % 100 geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Bu nedenle tamamen doğa dostu  olan bu ürün taşıma aracı doğaya verilen zararı en aza indirmektedir. Bundan dolayı tüketiciler tercihlerini bu doğa dostu üründen yana tutmaktadır.

Firmaların isteğine bağlı olarak saplı veya sapsız üretimlerimiz yapılmaktadır . Yani firmalar ister saplı , ister sapsız kullanabilirler.

Kraft Kağıt Poşetlere firmaların  isteğine bağlı olarak basım yapılabilmektedir. Firmalar isterlerse kendi logo veya reklam yüzlerinin basımını bu ürün taşıma aracına yaptırabilmektedirler. Bu şekilde firmalar aktifliğni ve kalıcılığını tüketiciye ürünlerini kendi logosunun basılı olduğu poşet ile sunarak göstermiş olur.

Biz Kağıt Çanta Dünyası üretici firma olarak istediğiniz boy ve ebat da ve yine isteğinize bağlı olarak ister baskılı  ister baskısız ,ister kulplu ister kulpsuz dilediğiniz Kraft Kağıt Poşet üretimimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

+90 216 232 23 45

?>
HAKKIMIZDA

Firmamız ticari hedeflerini büyük tutarak ticari hayatına
2000 m² kapalı alanda başlayarak Kağıt Çanta,
Bez Çanta ve Dijital Baskı ürünlerinde iş ortaklarına hizmet
vermeye ilk günkü heyecanlı yapısıyla devam etmektedir.
Kağıt Çanta sektöründe birçok yeniliklere imza atmış, iş
ortaklarının büyüme trentlerine her defasında farklı katkılarda bulunmuştur.

Copyright © <?php echo "$firma_adi";?> <?php echo "$firma_yili";?>. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Bilgileri

Cami Mah. Kaplan Cad. No:132 Darıca/KOCAELİ
+90 216 232 23 45
info@kagitcantadunyasi.com